image
ekibimizi tanımak için ayırdığınız zaman bizim için kıymetlidir. Siz de ekibimizin bir parçası olmak isterseniz sitemizin iletişim bölümünden özgeçmişinizi gönderebilirsiniz.

Av. Arzu AKALIN

Image 1973 yılı Almanya doğumludur. AKALIN Hukuk Bürosu’nun kurucusu olan Akalın, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni dereceyle tamamlamış, aynı üniversitede mezuniyeti sonrası yüksek lisans çalışmalarına başlamıştır. Halen Almanya Bremen’de doktora çalışmalarını yürütmektedir. Avrupa Patent Vekili olmasının yanı sıra Türkiye’de Marka ve Patent vekilidir. İngilizce ve ana dili düzeyinde Almanca bilmektedir. Özellikle Alman marka hukuku konusunda çalışmaları bulunmaktadır.

Av. Didem ABACIOĞLU SULU

Image 1980 yılı İstanbul doğumludur. Büromuzun avukatlarından olan Abacıoğlu, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Tecrübesi Fikri ve Sınai Haklar Hukuku, Sözleşme Hukuku alanına ilişkindir.

Av. Özge ERDAYANDI

Image 1989 yılı Malatya doğumludur. Büromuzun avukatlarından olan Erdayandı, Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Tecrübesi Fikri ve Sınai Haklar alanına ilişkin olup ileri seviyede İngilizce ve başlangıç düzeyinde Almanca bilmektedir.

Av. Türkan BURGAÇ

Image 1990 yılı Antalya doğumludur. Büromuzun avukatlarından olan Burgaç, Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Öğrencilik yıllarında, Maastricht’te gerçekleşen Birleşmiş Milletler Simülasyon Programında ve Viyana’da düzenlenen Willem C. Vis Uluslararası Ticari Tahkim yarışmasında üniversitesini temsil etmiştir. İyi derecede İngilizce bilmekte olup Almanya’da Almanca dil eğitimi de almıştır.

Av. Kübra ÖZÇAĞLI

Image 1990 yılı Adana doğumludur. Büromuzun avukatlarından olan Özçağlı, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Öğrencilik yıllarından itibaren Fikri ve Sınai Haklar alanında çalışmalar yapmış olup bu alanda uzmanlaşmıştır. İngilizce bilmektedir.

Stj. Av. Dilara TOPBAŞ

Image 1993 yılı İstanbul doğumludur. Büromuzun stajyer avukatlarından olan Topbaş, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Öğrenim süresi içerisinde farklı alanlarda staj çalışmaları yapan Dilara Topbaş, iyi derecede İngilizce bilmekte olup 2014 yılında İngiltere’de Ticaret ve Sözleşmeler Hukuku ağırlıkta olmak üzere hukuk eğitimi almıştır.

Stj. Av. Buse GÜNDÜZ

Image 1992 yılı İstanbul doğumludur. Büromuzun stajyer avukatlarından olan Gündüz, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Öğrenim süresi içerisinde farklı alanlarda staj çalışmaları yapmış olup iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Halime GÖRGİN

Image 1988 yılı Siirt doğumludur. Büromuzun marka, tasarım ve patent işlerini takip eden Görgin, İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve yan dal olarak Reklamcılık Bölümü mezunudur. Onur öğrencisi olarak mezun olan Görgin, Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünde eğitimini sürdürmektedir. Organizasyon yönetimleri ve kurumsal iletişim alanlarında çalışmaları bulunmaktadır. İyi derecede İngilizce ve başlangıç düzeyinde Fransızca bilmektedir. Büromuzun marka, tasarım ve patent işlerini takip etmektedir.

Fidan DİNÇASLAN

Image 1971 yılı İstanbul doğumludur. Büromuzun muhasebe sorumlusu olan Dinçaslan, sekreterlik ve muhasebe alanında katılım sertifikalarına sahiptir. Ön muhasebe ve asistanlık konusunda deneyim sahibi olup İngilizce bilmektedir.

Meltem PALABIYIK

Image 1987 yılı Sivas doğumludur. Büromuzun asistanlığını yapan Palabıyık, bilgisayar eğitmenliği, iletişim ve insan psikolojisi ve yönetici asistanlığı alanlarında sertifika sahibidir. Aynı zamanda pek çok sayıda seminere katılmıştır. Orta derecede İngilizce bilmektedir.