* İlgili kişinin iletişim bilgilerini görmek için lütfen isminin üzerine tıklayınız.

  Av. Arzu AKALIN

AKALIN Hukuk Ofisi kurucusu olan Arzu AKALIN 1973 Almanya doğumludur. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini dereceyle tamamlamış, aynı üniversitede mezuniyeti sonrası yüksek lisans çalışmalarına başlamıştır. Halen Almanya Bremen’de doktora çalışmalarını yürütmektedir. Avrupa Patent Vekili olmasının yanı sıra Türkiye’de Marka ve Patent vekilidir. Fikri ve sınaî mülkiyet hakları hukukunda 13 yıllık deneyimi olup, ana dili düzeyinde Almanca bilmektedir. Özellikle Alman marka hukuku konusunda çalışmaları bulunmaktadır.

  Av. İsmet CANBOLAT

1983 yılı Ankara doğumludur. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2009 yılında mezun olmuştur. Yedi yılı aşkın hukuki tecrübesinin yanı sıra, Fikri ve Sınai Haklar Hukuku’nda da uzman avukat olan CANBOLAT, iyi derecede İngilizce ve başlangıç düzeyinde İspanyolca bilmektedir.

  Av. Hande ŞENYER

1988 Zonguldak doğumludur. Üstün başarı bursu ile okuduğu Kadir Has Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden 2011 yılında mezun olmuştur. Fikri Sınai haklar alanında uzman olmakla beraber ileri düzeyde İngilizce bilmektedir.

  Av. Cansu Tuğba HAKVERDİOĞLU

1987 yılı İstanbul doğumlu olup Saint Benoit Fransız Lisesi'nden 2005 yılında mezun olmuştur. İstanbul Ticaret Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2011 yılında mezun olduktan sonra 2013 yılında Marmara Üniversitesi Uygulamalı Ticaret Hukuku’nda yüksek lisans eğitimine başlamış olup bu alanda yüksek lisans çalışmalarına halen devam etmektedir. 3 yıllık hukuki tecrübesinin yanısıra iyi derecede İngilizce ve Fransızca bilmektedir.

  Av. Ayşegül GüMüŞBAŞ

1990 Mersin doğumludur. 2008 yılında lisans eğitimine başladığı Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2012 yılında onur öğrencisi olarak mezun olmuştur. Stajını özel hukuk ağırlıklı çalışarak tamamlayan Gümüşbaş, iyi derecede İngilizce, orta seviyede Almanca bilmektedir.

  Stajyer Av. Turan BUĞDAY

1991 yılında K. Maraş doğumludur.2009 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinde lisans hayatına başlayıp, 2013 yılında mezun oldu. Öğrenim süresi içerisinde çeşitli hukuk bürolarında yaz stajları yapan Turan BUĞDAY, orta seviyede İngilizce bilmektedir.

  Marka ve Tasarım Bölüm Asistanı Halime Helin GÖRGİN

1988 Siirt doğumludur. İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve yan dal olarak Reklamcılık Bölümü mezunudur. Onur öğrencisi olarak 2011 yılında mezun olan Görgin, Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler uzaktan eğitim 2. Sınıf öğrencisi olup, “Organizasyon Yönetimleri, Kurumsal iletişim çalışmaları ve marka iletişim” kampanyalarında çeşitli görevler almasını müteakkip, Betül Mardin’in PR ajansında stajını tamamlamıştır. Görgin, iyi derecede İngilizce ve başlangıç düzeyinde Fransızca bilmektedir.

  Muhasebe Sorumlusu Fidan DİNÇASLAN

1971 doğumludur. Muhasebe meslek lisesi mezunu olan Dinçaslan’ın sekreterlik ve muhasebe alanında katılım sertifikaları bulunmaktadır. Ön muhasebe ve asistanlık konusunda deneyim sahibi olup, orta derecede İngilizce bilmektedir.

  Hukuk Bürosu Asistanı Meltem PALABIYIK

1987 doğumlu olup, Üsküdar lisesi mezunudur. Bilgisayar eğitmenliği kursu, iletişim ve insan psikolojisi, yönetici asistanlığı alanında sertifika sahibi olan Palabıyık, çok sayıda seminerlere katımış olup, orta derecede İngilizce bilmektedir.