image
Marka ve patent işlerinin hukukçular aracılığı ile yürütüldüğü Türkiye’nin sınırlı sayıdaki hukuk bürolarından birisiyiz.

HAKKIMIZDA

Akalın Hukuk Bürosu , Arzu AKALIN tarafından İstanbul’da , hukukun her alanında hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Bugün Akalın Hukuk Bürosu, uzun vadeli, çözüm ve sonuç odaklı çalışmalarıyla Türkiye’nin saygın hukuk bürolarından biri haline gelmiş olup kendi sektöründe ulusal ve uluslararası çapta yerli ve yabancı müvekkillerine hizmet vermektedir. 2023 yılında dünyanın en büyük 10 ekonomisinden birisi olmayı hedefleyen Türkiye’nin artan ihtiyaçları doğrultusunda hukukun her alanında hizmet verebilmeyi amaç edinmiştir.

Karmaşık hukuki sorunları en ideal ve uygun şekilde çözmeyi misyon haline getirirken, yerli ve yabancı müvekkillerini kaliteli hizmetle buluşturmayı vizyon edinmiştir.

İlk olarak Şişli’de faaliyet gösteren Akalın Hukuk Bürosu, yoğun müvekkil talepleri üzerine daha geniş bir portföye hizmet kalitesini ulaştırabilmek için artık Metropol Center-Merter’de müvekkillerine hizmet vermektedir.